Peršokti prie turinio

Sveikas atvykęs į InFrost.lt
Prisijunkite, kad turėtumėt prieigą prie visų savo funkcijų. Užsiregistravus ir prisijungus, jums bus suteikta galimybė kurti temas, rašyti atsakymus į esamas temas, duoti reputaciją draugams, siųsti asmeninius pranešimus, skelbti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau.
Prisijungti - Registruotis
Nuotrauka

Konkursas

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
31 atsakymai į šią temą

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

• Praleido laiko: 17d 15h 56m 48s

Taigi noriu pasiūlyti tokį Ilgoką konkursą, kuris vyktų tarkime... 1 mėnesį (rugsėjį, kadangi šitas mėnuo jau prasidėjo, nebent viską suruošti per 1 dieną, ir stipriai reklamuoti šį konkursą (impossible, yeah?))
Konkursas susidėtų iš 3 dalių:
1) Pakvietimų konkursas (ant ipb įrašyt pakvietimų sistemą)
2) Serverio public top 3 mostkill vieta  (daugiausiai nužudę, be mirčių. Kodėl? Kadangi reikia tvarkyti kodą, o dabar duodam Kibill atsipūst)
3) HLstatsx TOP 5 vietos

Tarkime viską pradedam nuo biržėlio mėnesio. Esmė tame kad visi kviečia žmones per pakvietimų sistemą, mėnesio gale TOP 3 daugiausiai pakvietę žmonių gauna taškų:
1 vieta: 20 taškų
2 vieta 15 taškų
3 vieta 10 taškų.

Toliau eina serverio public mostkill TOP 3.. Jei žmogus užima 1 vietą gauna 25 taškus, jei 2 vietą - 20 taškų, jei 3 vietą - 15 taškų.

Na su hlstatsx esmė ta pati, už skirtą vietą gauni taškų sumą (kiek taškų pvž negaliu pasakyt, reikia pamastyt)

Spalio pradžioje paimami visi rezultatai (taškai) ir sudedami. Aišku kaip visuomet bus TOP 3 daugiausiai surinkę balų, ir tie gaus prizus.
Na dėl prizų nežinau, bet galiu pasiūlyti iš savo pusės:

Wakfu BETA steam key
Gun monkeys gift

Red Faction Guerrilla gift.

Projekto administratoriai, prižiūrėtojai prizų negaus už užimtas vietas (na išimtį gal ir padaryčiau)

Kodėl prisidedu prizais?

Tiesiog atsibodo žiūrėti kai mažai žmonių serveriuose, o kai buvęs projekto dalis norisi kaip nors biški atgaivinti projektą. Dėl to ir konkursas iš 3 dalių susideda: Žmonių kvietimai (reklama), Public serverio mostkill topas (aktyvumas serveryje), HlstatsX topas (min 4 žmonės, keičiasi statistika nuo top15)(Aktyvumas tarp daug žmonių). Pagal mane šiek tiek turėtų atgaivinti projektą, tačiau reikės IR DNC PAGALBOS. Jo žodžių "Aš tik prižiūrėtojas, reklamuoti ne mano darbas (Sakė kitaip, bet esmę suprantat manau) nepriimsiu. Jei norit bent kiek pakelti populiarumą - dirbkit visi. Jei po šio dalyko žmonių neatsirastų, tada neįsivaizduoju ką daugiau daryti, kad jų būtų daugiau... :)

Užbaigus šį konkursą REIKĖS daryti tokių mini konkursų dėl privilegijų, nes tai gali neišbaidyti žmonių. "Kam eiti ten kur niekas nevyksta, jei čia vyksta konkursai iš privilegijų, ir linksmai gali praleisti laiką?" Štai ką gali pamanyti kiti žmonės.

Dar manau kaip nors ir kibill prisidėtų savaip jei negailėtų cs gifto, sulauktumėte nemažai žmonių..

KONKURSĄ REIKĖTŲ REKLAMUOTI PRIEŠ JĮ PRADEDANT, KAD ATSIRASTŲ DAUGIAU NORINČIŲ. PASKUI KAI VISI ĮSIBĖGĖS IR TIK TADA PRADĖSIT REKLAMUOTI, NIEKAS NEIS, NES ŽINOS KAD NEPASIVYS. REIKIA REKLAMUOTI SAVAITEI PRIEŠ KONKURSĄ.

DARBŲ SĄRAŠAS:
KibillCat: Surašyti Pakvieitmų modus, sukurti temą apie konkursą (galbūt ir aš sukurčiau), sudėti į PB serverį pranešimus kad vyksta konkursas, prižiūrėti pakvietimus, užsiimti šokia tokia reklama.
HONEY, DNC: REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, ir prižiūrėt tektų dažnai PB nuo aim, wh.
KITI NARIAI: Užsiimti kas netingi reklama, ir mėginti užimti geriausią vietą :)

Jei ko reiktų, iki Rugsėjo mėnesio galiu padėt drąsiai.

Esmę manau parašiau, jei ko nesuprantat - rašykit. Didžiausios nuomonės norėčiau sulaukt iš KibillCat ir Honey. (kad matytumėt)

Jei manot kad idėja gera - rašykit priežastis kodėl taip manote, Jei bloga - taip pat noriu priežasčių 
Nesulauksiu - prašysiu trinti pranešimą moderatorių. Mano tema - mano taisyklės.
PRIEŽASTIS - MINIMUM 2 SAKINIAI. (mąstykit ką rašyt, ir ne lempas)
OFF- TOPIC DRAUDŽIAMA!!!!!!

PERMETEI AKIM BET NEPERSKAITEI VISKO? NERAŠYK NIEKO, O SKAITYK, IR APMĄSTYK AR VERTA! :)

P.S 4 konkurso tema (prie tų 3): "Infrost ir aš".
Kaip suprast? Sukuriama tema ir žmonės gali KĄ NORI daryti, tik kad paveikslėlyje būtų Infrost.lt užrašas (ant lapo) ir žmogus (nebūtinai veidas, svarbu kad būtų matyt žmogus). Reikėtų padaryti 2 foto iš dviejų šonų (gi googlėj susirasti ir pakeisti užrašą nesunku, ar gi ne? :)).
Paskui rugsėjo ~20d uždaroma tema ir vykdoma apklausa, kieno geriausia foto, tas gauna balus. 1 2 3 vietos aišku vėl skiriami balai.

Dėl to ir konkursas iš 4 dalių susideda: Žmonių kvietimai (reklama), Public serverio mostkill topas (aktyvumas serveryje), HlstatsX topas, Žmonių kūrybiškumas.

p.s.s jei kas, GALBŪT ir suveikčiau cs go giftą. (aišku pirkti tektų iš savęs) :rolleyes:

• 1

Atėjo metas, kai ir GamerX, reikia pasitraukti iš Infrost'o. :)
Priežastys išėjimo nebus atskleistos, tad linkiu visiems sėkmės ^_^|
Kartu su infrost 2012-12-23  -  2014-06-08

Prižiūrėtojas: 2013-07-15  -  2014-06-03

^^

sig.php?player_id=3&background=random

dnc0ne

dnc0ne
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    204
  • Narys nuo
    29-kovo 14
  • ID
    21
  • Reputacija
    40

• Praleido laiko: 19d 20h 58m 37s

Jo žodžių "Aš tik prižiūrėtojas, reklamuoti ne mano darbas (Sakė kitaip, bet esmę suprantat manau) nepriimsiu.

Nu jo su šitų tai perdėjai... Aš sakiau, kad jeigu esi prižiūrėtojas ar būtina reklamuot? O ne taip kaip tu parašei. Bet aišku kaip supratai taip.
O apie konkursą tai manau, kad gera įdėja būtų darbo prižiūrėtojams, aišku reiktų jį pradėti nuo rugsėjo, nes tik tada žmonės pradeda žaisti vėl, nes vasara mažas jų lankomumas, tai pat reiktų, kad kibil užsiimtų veikla, nes po kolkas nelabai kažką nori veikt jis. Vienu žodžiu reikia šitu dalyku užsiimti, bet tai pat reik, kad ir katinas pradėtų dirbt.

• 0

76561197976054206.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Jo žodžių "Aš tik prižiūrėtojas, reklamuoti ne mano darbas (Sakė kitaip, bet esmę suprantat manau) nepriimsiu.

Nu jo su šitų tai perdėjai... Aš sakiau, kad jeigu esi prižiūrėtojas ar būtina reklamuot? O ne taip kaip tu parašei. Bet aišku kaip supratai taip.
O apie konkursą tai manau, kad gera įdėja būtų darbo prižiūrėtojams, aišku reiktų jį pradėti nuo rugsėjo, nes tik tada žmonės pradeda žaisti vėl, nes vasara mažas jų lankomumas, tai pat reiktų, kad kibil užsiimtų veikla, nes po kolkas nelabai kažką nori veikt jis. Vienu žodžiu reikia šitu dalyku užsiimti, bet tai pat reik, kad ir katinas pradėtų dirbt.

Duok savaitę su juo pasikalbėt, greit pradės dirbt.. :) Tik aišku ir man reikėtų jau prisidėt.... Tiesiog jam kai viskas vienam atitenka darbas, tingi dirbt, ir reikia motyvacijos duot kad netingėtų. Esmė kaip ir aš su projektais. Didesnis darbas ir atidėlioji, nes tingi.. Susirandi kas padeda - iš karto greit atlieki ir viskas. Žinai mane, kad kartais suprantu ne taip kaip reikia, nes pradeda atsibosti. Jei esi prižiūrėtojas tai reiškia kad atėjai padėti projektui, tai reiškia kad tai įeina prižiūrėjimas, ir reklamavimas. Gerai baigiam. Laukiu kitų nuomonių. Ir ištrink virš mūsų dviejų visus postus kur OFF-TOPIC yra (Taip pat ir mano, kur citavau iginex žinutę)

• 0

^^

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

• Praleido laiko: 88d 13h 51m 8s

Parašysiu daugiau vėliau, bet idėja gera...

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

dnc0ne

dnc0ne
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    204
  • Narys nuo
    29-kovo 14
  • ID
    21
  • Reputacija
    40

• Praleido laiko: 19d 20h 58m 37s

Duok savaitę su juo pasikalbėt, greit pradės dirbt.. :) Tik aišku ir man reikėtų jau prisidėt.... Tiesiog jam kai viskas vienam atitenka darbas, tingi dirbt, ir reikia motyvacijos duot kad netingėtų. Esmė kaip ir aš su projektais. Didesnis darbas ir atidėlioji, nes tingi.. Susirandi kas padeda - iš karto greit atlieki ir viskas. Žinai mane, kad kartais suprantu ne taip kaip reikia, nes pradeda atsibosti. Jei esi prižiūrėtojas tai reiškia kad atėjai padėti projektui, tai reiškia kad tai įeina prižiūrėjimas, ir reklamavimas. Gerai baigiam. Laukiu kitų nuomonių. Ir ištrink virš mūsų dviejų visus postus kur OFF-TOPIC yra (Taip pat ir mano, kur citavau iginex žinutę)

Nu jo jei jis paprašytų, tai padėčiau, kad ir tuos paprastus [info] parašyt

• 0

76561197976054206.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Parašysiu daugiau vėliau, bet idėja gera...

Lauksim.

Nu jo jei jis paprašytų, tai padėčiau, kad ir tuos paprastus [info] parašyt

Manau jam tas [Info] parašyti gali bet kada, juk tai ~5 min darbas. Aš kalbu apie tai kad padėti ką nors rimčiau. Na aišku dnc apie php ir panašiai nenusimanai, tai iš karto atkrenta padėjimas. Didžiausias padėjimas jam būtų tai reklama apie infrost.lt, kadangi ateitų daugiau žmonių ir jam pelnas būtų išlaikyti serverius.

p.s dar keleta turiu pasiūlymų, tačiau vėl.. DARBAS KIBILL ATITENKA. O jo užkraut nesinori. Tad kol kas patylėsiu.

Gerai, DNC pasisakė. Laukiu kitų.

• 0

^^

taskas

taskas
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    128
  • Narys nuo
    21-balandžio 14
  • ID
    51
  • Reputacija
    3

• Praleido laiko: 8d 22h 30m 39s

Tai pradekite nuo siandien. Facebook, cs portalai ir kvieciam.. :D

Ten publice vakar buvau rode 10/32 , bet kad 2 zaidejai buvo tikri o kiti botai. Tad bugus patvarkyt reikia.

Aš manau, kad  ale nauja starta padaryti : istrinti foruma , issaugoti svarbiausias temas, naujas tinklapis pagr. puslapyje www.inforst.lt

Gal tada ir garvezi  uzvestumet.

• 0

Honeybunch.

Honeybunch.
  • Patyrusi narė

• Panelė
  • Pranešimų
    1.638
  • Narys nuo
    01-balandžio 14
  • ID
    27
  • Reputacija
    351

Nario medaliai

• Praleido laiko: 108d 9h 50m 26s

Ten publice vakar buvau rode 10/32 , bet kad 2 zaidejai buvo tikri o kiti botai. Tad bugus patvarkyt reikia.

Aš manau, kad  ale nauja starta padaryti : istrinti foruma , issaugoti svarbiausias temas, naujas tinklapis pagr. puslapyje www.inforst.lt

Naujas puslapis pritrauks žaidėjų? Galima pakeisti dizainą, jeigu netinka. Bet kam trinti viską - to nesuprantu.

• 0

priklausomas_44.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Dėl pagrindinio puslapio ir turiu kitą idėją. kad jį reikia išimti, ir įdėti ką nors paprasto.
Beje:
http://forums.infros...idos/#entry6359

Naujas puslapis pritrauks žaidėjų? Galima pakeisti dizainą, jeigu netinka. Bet kam trinti viską - to nesuprantu.

Didžiausios nuomonės norėčiau sulaukt iš KibillCat ir Honey. laukiu :)

P.S JOKIŲ OFF TOPIC su kitais reikalais.

• 0

^^

BmmB

BmmB
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    421
  • Narys nuo
    20-balandžio 14
  • ID
    50
  • Reputacija
    18

Nario medaliai

• Praleido laiko: 6d 14h 7m 59s

Zuikyy, tikrai geri pasiūlymai, Aš už :)
Ir ate visiems :)

• 0

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Laukiu iki vakarao nuomonių dar kelių :)

• 0

^^

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

• Praleido laiko: 88d 13h 51m 8s

Na toks konkursas tikrai geras toks, įdomus toks gal ir susidomės kiti žaidėjai ir pritrauks daugiau žaidėjų. Bet tau reiktu tuo konkursu labiau užsiimti, nes sutingau visai jau :/ O dėl public top most kills, tai reiktu tada kaip ir tarp dr įmesti topą, kad tik killus skaičiuotu, o kad normaliai su hlstatsx veiktu top15 senas, tai neis taip padaryt, kiek ieškojau nieko neradau, tik fix ant /me, /hp komandų. O ant konkurso nebūtų gaila paaukot cs 1.6 giftą, nes vis tiek neturiu kur jo dėti, nebent kas nors nori mainyt į tf2 ar csgo key :D Bet ir reiks daug darbo dėl šito konkurso įdėt :)

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

Honeybunch.

Honeybunch.
  • Patyrusi narė

• Panelė
  • Pranešimų
    1.638
  • Narys nuo
    01-balandžio 14
  • ID
    27
  • Reputacija
    351

Nario medaliai

Ir man nesinori dabar su tais konkursais kankintis. Bet jei rengt rugsėjį, tai galėčiau padėt jums su juo.
Įdėja puiki, įmanoma pritraukt žaidėjų dėmesį, bet reikės mums labai daug jėgų į tokios apimties konkursą investuot.

Bet jeigu mūsų pastangų vėl neįvertins, tai daugiau konkursais užsiimti nepažadu.
Konkursas labai geras, stengeisi rašyti (jei rašei pats), nieko prieš neturiu, padėsiu jums su šituo konkursu.

• 0

priklausomas_44.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Ir man nesinori dabar su tais konkursais kankintis. Bet jei rengt rugsėjį, tai galėčiau padėt jums su juo.
Įdėja puiki, įmanoma pritraukt žaidėjų dėmesį, bet reikės mums labai daug jėgų į tokios apimties konkursą investuot.

Bet jeigu mūsų pastangų vėl neįvertins, tai daugiau konkursais užsiimti nepažadu.
Konkursas labai geras, stengeisi rašyti (jei rašei pats), nieko prieš neturiu, padėsiu jums su šituo konkursu.

Na jei rastum tokį konkursą kitur, nustebčiau... gal kokią 30 min rašiau temą. :D

Jei nepritrauks žaidėjų šis konkursas, tada ate ate projektui, vien dėl to kad neįmanoma bus daugiau žmonių surinkt, NET ir su geresniu konkursu.
Investuoti daug jėgų nereikės, tik kad sukurti 4 normalias temas (rašyti vėl daug) ir užsiimti stipria reklama.

Na toks konkursas tikrai geras toks, įdomus toks gal ir susidomės kiti žaidėjai ir pritrauks daugiau žaidėjų. Bet tau reiktu tuo konkursu labiau užsiimti, nes sutingau visai jau :/ O dėl public top most kills, tai reiktu tada kaip ir tarp dr įmesti topą, kad tik killus skaičiuotu, o kad normaliai su hlstatsx veiktu top15 senas, tai neis taip padaryt, kiek ieškojau nieko neradau, tik fix ant /me, /hp komandų. O ant konkurso nebūtų gaila paaukot cs 1.6 giftą, nes vis tiek neturiu kur jo dėti, nebent kas nors nori mainyt į tf2 ar csgo key :D Bet ir reiks daug darbo dėl šito konkurso įdėt :)

Ką padaryt kad nesutingtum? Padėt ar ką? :lol:

P.S 4 konkurso tema (prie tų 3): "Infrost ir aš".
Kaip suprast? Sukuriama tema ir žmonės gali KĄ NORI daryti, tik kad paveikslėlyje būtų Infrost.lt užrašas (ant lapo) ir žmogus (nebūtinai veidas, svarbu kad būtų matyt žmogus). Reikėtų padaryti 2 foto iš dviejų šonų (gi googlėj susirasti ir pakeisti užrašą nesunku, ar gi ne? :)).
Paskui rugsėjo ~20d uždaroma tema ir vykdoma apklausa, kieno geriausia foto, tas gauna balus. 1 2 3 vietos aišku vėl skiriami balai.

Dėl to ir konkursas iš 4 dalių susideda: Žmonių kvietimai (reklama), Public serverio mostkill topas (aktyvumas serveryje), HlstatsX topas, Žmonių kūrybiškumas.

p.s.s jei kas, GALBŪT ir suveikčiau cs go giftą. (aišku pirkti tektų iš savęs) :rolleyes:

• 0

^^

Honeybunch.

Honeybunch.
  • Patyrusi narė

• Panelė
  • Pranešimų
    1.638
  • Narys nuo
    01-balandžio 14
  • ID
    27
  • Reputacija
    351

Nario medaliai

http://forums.infros...-by-honeybunch/
Apie šituos ką manai? Ar per daug jų bus?

• 0

priklausomas_44.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

http://forums.infros...-by-honeybunch/
Apie šituos ką manai? Ar per daug jų bus?

Kaip per mėnesį per daug įsiplėtot negalima, o ten puse skirti VIENAI DIENAI konkursai. O čia gi vyksta Mėnesį :)

EDIT: Na arba galima pakeisti Sukurti Infrost.lt 1-3min video vietoj kurio nors :)

• 0

^^

Honeybunch.

Honeybunch.
  • Patyrusi narė

• Panelė
  • Pranešimų
    1.638
  • Narys nuo
    01-balandžio 14
  • ID
    27
  • Reputacija
    351

Nario medaliai

Kaip per mėnesį per daug įsiplėtot negalima, o ten puse skirti VIENAI DIENAI konkursai. O čia gi vyksta Mėnesį :)

EDIT: Na arba galima pakeisti Sukurti Infrost.lt 1-3min video vietoj kurio nors :)

Už tuos, kurie vyksta vieną dieną, galima skirti mažiau taškų, kuriuos taip pat pridėtumėm konkurso pabaigoje. Nes jeigu už 4 konkurso dalis skirti po tiek pat taškų, tai man atrodo turėsime 4 nugalėtojus..

• 0

priklausomas_44.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Už tuos, kurie vyksta vieną dieną, galima skirti mažiau taškų, kuriuos taip pat pridėtumėm konkurso pabaigoje. Nes jeigu už 4 konkurso dalis skirti po tiek pat taškų, tai man atrodo turėsime 4 nugalėtojus..

Na  galime padaryti išimtį iš tavo konkursų, jei turėtų kas nors po lygiai taškų tada būtų daroma apklausa iš tavo tų duotų variantų, ir gali keistis vietos. (Galėtų pasireikšti visi)

p.s bus po skirtingai taškų. Tik reikia sugalvoti.

• 0

^^

Honeybunch.

Honeybunch.
  • Patyrusi narė

• Panelė
  • Pranešimų
    1.638
  • Narys nuo
    01-balandžio 14
  • ID
    27
  • Reputacija
    351

Nario medaliai

p.s bus po skirtingai taškų. Tik reikia sugalvoti.

Siūlyčiau už pakvietimo konkursą duoti daugiau arba bent tiek pat taškų, kiek už top'us. Nes žaisti - malonumas, o pakviesti - tai reikia darbą atlikti. O ar hlstats labai skiriasi nuo Public top'o? Ar ne bus tos pačios vietos?

• 0

priklausomas_44.png

^^'

^^'
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    341
  • Narys nuo
    26-kovo 14
  • ID
    3
  • Reputacija
    37

Nario medaliai

Siūlyčiau už pakvietimo konkursą duoti daugiau arba bent tiek pat taškų, kiek už top'us. Nes žaisti - malonumas, o pakviesti - tai reikia darbą atlikti. O ar hlstats labai skiriasi nuo Public top'o? Ar ne bus tos pačios vietos?

HlStatsx pradeda veikti kai būna 4 žmonės, tad statistika iš bėdos - taip didelis skirtumas. Top 15 serveryje neskaičiuoja mirčių o tik nužudymus. O hlstatsx viską sumuoja.

• 0

^^

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)