Peršokti prie turinio

Sveikas atvykęs į InFrost.lt
Prisijunkite, kad turėtumėt prieigą prie visų savo funkcijų. Užsiregistravus ir prisijungus, jums bus suteikta galimybė kurti temas, rašyti atsakymus į esamas temas, duoti reputaciją draugams, siųsti asmeninius pranešimus, skelbti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau.
Prisijungti - Registruotis
Nuotrauka

The end.

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
39 atsakymai į šią temą

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

• Praleido laiko: 88d 13h 51m 8s

Pagaliau atėjo ta diena, kurios visi laukėme, na gal ne visi, na gerai, gal keli.

Visu pirma, norėčiau padėkoti šiems žmonėms:

Predator,

nuo unban.lt laikų, kai buvom prižiūrėtojais ir savininkas visai nebesirūpino serveriais, kaip kad aš dabar :D, nusprendėm savo projektą sukurt, tai ir pradėjom kurti InFrost.lt, jis buvo atsakingas už serverio išlaikymą, o aš už serverių veikimą, tuo metu buvau visiškai žalias, nieko nemokėjau, bet štai iki ko atėjom, nors nėra viskas idealiai, bet čia nemažai padaryta, žinoma galėjo būt ir geriau. Bet jei ne predator, InFrost nebūtų egzistavęs.

Honeybunch,

vienintelė, kuri taip labai stengėsi dėl InFrost ir niekas neįvertino jos darbo. Auksinis žmogus, be jos projektas senai būtų žlugęs, tik gaila, kad dauguma ja nuvertinot ir pristodavot, netgi aš tuo metu nelabai jai padėjau gerinti InFrost, nes mintys buvau visai apie kitką, net iki dabar jaučiu kaltės jausmą ir kad skolingas esu, kad taip išėjo. Galvojo turnyrus, net InFrost olimpiadą surengė, kitus įvairius konkursus, aktyviai ir savarankiškai imdavosi veiklos, savo brangų laiką aukojo, kad projektas tobulėtu, bet.. Kai jinai išėjo, vėl viskas pradėjo griūt ir nesugebėjau išlaikyt InFrost gero vardo, atsiprašau, bet neišeis išlaikyt pažado, kad neuždaryt InFrost. Gerbiu Honeybunch už viską, ką padarė.

Martynas,

nors ir nelabai tau sekėsi, bandei kažką daryti, stengeisi išmokt programuot, daryti kitus dalykus projekto labui, bet vis tiek nelabai kažkas išėjo arba tiesiog užsimiršdavo, na bet galiu pagirt, kad palaikydavai tvarką serveriuose ir už pastangas, kad ėmeisi kažką daryti savarankiškai.

Avastin,

už puikų Deathrun modo tobulinimą, jeigu ne jis, deathrun serveryje turbūt tiek žmonių neloštų, bei manau vienintelis toks išskirtinis serveris.

Bei dėkoju visiems kitiems, kas prisidėjo prie InFrost gerinimo ir už pastangas, jei kas nors nori, kad apie ką nors detaliau parašyčiau, tai pakomentuokit, jei atsiminsiu kažką - parašysiu. (Trying to be like facebook noob)

Dabar vėl truputi atgal.

InFrost iš pradžių buvo kuriamas tik dėl pelno, nes kai sužinojom kiek unban.lt uždirba, tai ojojoj.. kokie pinigėliai. Bet kai ėmiausi šio darbo, man jis pradėjo patikt, tiesiog kaip antri namai ir tas pelnas man jau neberūpėjo ir kiek kainuoja, nes tiesiog man pradėjo patikt ir buvo kaip hobis, o dar kai turėjau vos ne du metus laisvus, dėl asmeninių priežasčių, damn.. buvo smagu, kol dar lošdavau šį žaidimą ir buvo įdomu. Kol InFrost gyvavo, daug ko išmokom, patyrėm, susiradom naujų draugų, nebuvo taip blogai ir smagu prisimint kas buvo, bet viskas turi savo pabaigą. Buvo smagiu ir liūdnų akimirkų.

O dabar prie temos, kodėl InFrost uždaromas.

Jei atvirai, InFrost jau senai norėjau, prieš gerus metus ar du, nes tuo metu irgi pradėjo su projektu nesisekti, žaidėjų pradėjo mažėti ir šiaip nebelabai buvo motyvacijos užsiimti InFrost, nes beveik viską vienas dariau ir tiesiog pačiam buvo geriau viską savarankiškai daryt, nes tada greičiau ir patogiau orientuotis kas padaryta, ko trūksta ir kita, kol nepasirodė Honeybunch ir InFrost ištraukė iš didesnės krizės, tada vėl šiek tiek atsirado motyvacijos ir noro užsiimti InFrost veikla, bet ji nebuvo tokia stipri, kol galiausiai jinai išėjo ir vėl grįžom prie dugno. Nors tiksliai nebe atsimenu, kažką ten bandžiau imtis, daryti kažką gero dėl InFrost, bet neįstengdavau. Užplūsdavo noras kažką daryti dėl projekto ir po keliu dienų vėl dingdavo motyvacija, kol galiausiai vėl jinai išblėso kol galiausiai palikau InFrost likimo valiai, nors būčiau jau tada uždaręs, nes nepatiko man, kad InFrost bus paliekamas be normalios priežiūros, bet dauguma nenorėjo, kad būtų uždarytas ir prižiūrėtojai žaidėjo taip pat pagerint InFrost, bet kaip matot iki ko priėjom. :D

Ir dabar kaip žinot, jau senai žinot, InFrost labai mažai žmonių jau lošia ir tuo pačiu, nebeliko kas perka privilegijas, o kai pradėjau studijuoti ir nėra jokių pajamų iš privilegijų pirkimo, nebėra man iš ko išlaikyti InFrost, bei viskas brangsta, per daug kandžioja piniginę. Bei manęs pačio jau nebedomina šis žaidimas ir visiškai nėra noro užsiimti šiuo projektu, o parduoti nenoriu. Su manimi prasidėjo - su manimi pasibaigs.

Priežastys dėl ko uždaromas InFrost:

-Nebėra iš ko išlaikyti projekto, privilegijų pirkimo nebėra.

-Nebe užsiimu projektu.

-Asmeninės priežastys.

Na bet ne visai jis uždaromas, liks tik Pb ir dr serveriai su daug mažiau vietų. O dėl puslapio tiksliai pasakyti negaliu, kaip su juo bus.

TL;DR:

Uždaromas, nes nusibodo InFrost, niekas nebeperka privilegijų, kad projektą išlaikyt.

Public ir Deathrun serverių slotų sumažinimas bus po 28 dienų, jei dar skaičiuot moku, tai: liepos 25 diena.

HnS, Surf, Jail bus išjungti po 31 dienų: liepos 28 diena.

Pinigai už nupirktas privilegijas nebus gražinamos, jie bus skiriami likusiems serveriams, todėl nerašykit skundų, kad gražint pinigus, lošiat InFrost, turit skaityt naujienas, jos ne bet kur ir ne bet kam skirtos. Jei dar kam įdomu, pelno per visa InFrost gyvavimo laiką nebuvo, buvo vienu momentu, bet ir tai jau viskas išleista serverių išlaikymui, sau šių pinigų neskyriau.

Sorry už šitą lituaniką, gal ir nesąmonių prirašiau, nes viena rašau, po to kita galvot po to pradedu. :D

Fun Fact: Niekur nebuvau dingęs, InFrost beveik kiekviena diena galėjau pasijungt, bet nebuvo nenorėjau. Bring the hate <3

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

Simecas

Simecas
  • Apšylantis (-i)

• Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    111
  • Narys nuo
    02-rugpjūčio 15
  • ID
    588
  • Reputacija
    24

• Praleido laiko: 1d 14h 31m 18s

Na,Kibi,visai nesutikciau del to,kad nieks nevertino Honeybunch pastangu. Gerbiau ja kaip zmogu,nors ir nelabai pazinau. Veliau siektiek susidraugavom,zaisdavom,ismoke ji mane hns zaist. Didelis ACIU jai uz tai. Be jos nebutu manes zaidziancio hns. Taippat,del jos pagalbos gavau ne viena 10 mokykloj is programavimo,nes istrauke mane is nezinios. Ehhh.. taip..gaila,kad serveris mirsta...Visi geri zaidejai,draugai... Jie dingo arba tiesiog neberado laiko zaisti toliau projekte. Tbh,savo albuma (  ) kuriau ne del savo pacio isgarsejimo ar kazkas panasaus. Tada buvo nuostabi saika! Jeigu kasnors nebuvot,dideli aciu noriu pasakyti: Dieduko_Blynai, BoLiKaS <3, buves musu nuostabus priziuretojas,kurio vieta uzemiau as( nors ir buvau nevertas) - StS,MiGeC` , Korne, Lauris, Martynas, Dende, Freezas, Dewrito Nexus, Juonis ,Pandos Kotletas, Lazda bei kitiems. (Srr jeigu kazko nepaminejau,jus visad liksit mano sirdy!). Na ir seip... Geriausi prisiminimai is visu 11metu prazaistu cs 1.6 Liks tie nuostabus du metai InFrost serveryje!

Dideli dideli aciu taippat sakau Kibillcat'ui, Martynui, Dendei , Honeybunch. 

• 1

DIEDUKO_BLYNAI

DIEDUKO_BLYNAI
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    171
  • Narys nuo
    14-birželio 15
  • ID
    501
  • Reputacija
    13

Nario medaliai

• Praleido laiko: 5d 21h 54m 7s

nu uz ka man dekotum ? :(

• 0

Dzakonda

Dzakonda
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    161
  • Narys nuo
    27-kovo 14
  • ID
    4
  • Reputacija
    32

• Praleido laiko: 33d 7h 10m 31s
viskas aišku Ačiū
  • 0

Dzakonda

Dzakonda
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    161
  • Narys nuo
    27-kovo 14
  • ID
    4
  • Reputacija
    32

• Praleido laiko: 33d 7h 10m 31s
-rep kibilkatui
  • 0

Martynas*

Martynas*
  • Karštėjantis (-i)

• Vyr. Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    711
  • Narys nuo
    07-birželio 15
  • ID
    493
  • Reputacija
    94

Nario medaliai

• Praleido laiko: 96d 5h 27m 32s
Nu ką pacanai štai ir pats skaudžiausias laikas atėjo kai visi atsisveikinsim (nu ne visi :D

Didelis dėkui Kibilcat jog suteikė tokį statusą prižiūrėtojo, o galiausiai ir vyr. prižiūrėtoją. Pasitikėjo manimi davė priėjimo prie serverio failų, privilegijų. Už pamokas, pagalbą su pluginais, amxmodx kalbą.

Didelis dėkui visiems žaidėjams kaip: Lazdai, Gandanelai, Migeliui, Simecui, Dendei, Pandos_Koteltui, Bolikui, abbe, StS, aTW, Boxioras, Dewrito ir kitiems ko nepaminėjau, kad užpizdavot mane negyvai :D ir nervinadvot labai, bet be jusu linksmą nebutu projekte įnešdavot juoko dvasią 

Labai atsiprašau StS ir Simeco kad jos kankinau visą laiką su BANAIS :)

Skiriu šitą dainą visiems draugams ir nedraugams (kurie užbaninti  :giggle:  :heart: )

Visą pagarba atiduodu INFROST'ui
Vyresnysis Seržantas: Martynas* 

• 2

InFrost narys nuo: 2015 birželio 7 dienos

Oficialus InFrost prižiūrėtojas nuo: 2015 rugsėjo 25 dienos

InFrost Vyr. prižiūrėtojas nuo: 2016 kovo 26 dienos

Baigia vyr. prižiūrėtojo karjerą: 2017.08.19

Dende

Dende
  • Karštėjantis (-i)

• Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    574
  • Narys nuo
    28-kovo 14
  • ID
    10
  • Reputacija
    114

Nario medaliai

• Praleido laiko: 28d 20h 58m 16s

Na kai čia visi rašo,pagalvojau nebūsiu išskirtinis labai ir parašysiu irgi kelis žodelius (litaniją perskaičiau visą,tad minčių truputį turiu).

Visų pirmą ,tai Honeybunch. Pamenu buvau tas, kuris dėjo jai pirmą baną InFroste  :bigsmile: (po to su ja išsiaiškinom viską (banas teisėtas buvo)). Tada dar pradėjom bšk skype rašytis,ji mane mokė žaist HnS (pagrindus ir išmokau) ir mokė šaudyt ,nes neneikit ,bet ji šaudyt moka. Tik truputi dabar nesmagu ,kad tuomet buvau durnas ir nekantrus. Tad buvau vienu metu truputį neleistiną programą pasileidęs.. Ir nuo tada Honey tarsi buvo supykus ilgokai ant manęs (nežinau kaip iš tikro :bigsmile: ).  Bet dabar pagalvojus, tikrai ji yra vertas pagarbos žmogus. Padėjo durniem (including myself) išmokti ir labiau suprasti šį žaidimą. Dėl kitų - nežinau. Čia visi senesni žaidėjai ,pagal mane, yra su ja susidūrę ir turi savas nuomones ,tad gal ir nesupranta dar to. 

Daugiau kaip ir nelabai turiu ką pasakyt. Uždarymas yra uždarymas. Tai su ta pačia gaida,norėčiau padėkoti šiems žmonėms : dnc0ne (nes lopas įsižeidė, kad po Push parašiau haha), Push the button`, Budistas, [GOLD]GoDzAs, (kas neatsimena šių keturių žaidėjų,tai nėra matę InFrost jail pačiu jo žydėjimu ir "jailo elito") , didžiąjai daliai *EA7* klano (ypač Aivarui už jo mokymus ir pagalbą) , Murrr, bestas, iNz (jei neklystu) ,prisiminus senus laikus ir tam pačiam predator..su kuriuo buvau nesutaręs vien šiemet, dėkui Honeybunch už pamokas ir pagalbą, BmmB, BeLeNkaS , Boxioras, Dzakonda, Gandis, Tikras Rasistas , Niekselis^.^ (neprisimenu origilanalaus nick..), liol, Titov, pisau , Migec ,Reflesh ,Sirmuzas, StS, Vilmokas (only the 2014 ppl will remember this guy), Y36arauH, Akany. Ypač didelis dėkui Martynui, Simecui, Kibillcat. Martynui ir Simecui, kad per tiek laiko vis dar yra projekte,jo nepaliko ir toliau bent kiek kelia jo dvasią. Kibillcat, kad išlaikė šį projektą ir neleido jam užsidaryt daug anksčiau. Tik jo dėka manau visi susiradome tikrai daug draugų ir gerai praleisdavome savo laisvą laiką.

Atleiskit, jei ko nepaminėjau, bet patys pabandykit atsimint visus nuo 2014m. By the way, dėkojau ne tik tiems, su kuriais visad sutardavau, bet ir tiems, kurie (pagal mane) palaikė linksmą,energingą,aktyvesnę InFrost dvasią. Dėkui Jums!  :wink:

btw, dnc0ne ir Push - laukiu.  :bigsmile:

• 4

Prižiūrėtojas nuo 2016-12-13 iki ...

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

Simecai, didesnė žaidėjų dalis buvo, kurie neįvertino jos darbo ir manau tai viena iš priežasčių kodėl jinai išėjo, nes pastoviai yra tokių pyplių, kuriems tik pagadint kitų nervus. Bei dar dauguma mano "kas čia tokio, visai nesunku čia", bet kai patys nepabandė, nesupranta, kad nėra taip jau lengva.

nu uz ka man dekotum ? :(

Turbūt už gerą nuotaiką, nes iš pradžių kaip ir bandei prižiūrėt, bet po to reikėjo su pagaliu vaikytis, kad kažką darytum, na bet kai nesu griežtas, to nebuvo. :D (Jei tik gerai atsimenu dar)

-rep kibilkatui

Thanks <3 Give me more

Paskaičius senus nickus, tai damn... Feels so old.. Good memories. Ir dar 2014... Joo, reiktu pasiknist po senus failus, gal kokius ss rasčiau iš senų laikų, o demo tai tuo labiau rasčiau, tuo labiau iš senų gerų jb laikų, bet tingėsiu juos žiūrėt. :D

Su tokiom dainom, tarsi į laidotuves kokias, jei čia pradėsim dėliot :D :D

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

Dende

Dende
  • Karštėjantis (-i)

• Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    574
  • Narys nuo
    28-kovo 14
  • ID
    10
  • Reputacija
    114

Nario medaliai

• 0

Martynas*

Martynas*
  • Karštėjantis (-i)

• Vyr. Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    711
  • Narys nuo
    07-birželio 15
  • ID
    493
  • Reputacija
    94

Nario medaliai

O tai ne InFrost laidojam? :/

• 0

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

O tai ne InFrost laidojam? :/

Kas laidoja, kas švenčia :D

O šiaip tai, gyvenimas tęsiasi toliau, reikia žiūrėt į gerąją pusę, nebe vergausit man, būsit išlaisvinti nuo InFrost cs vergijos :D

dance.gif

Ill just leave this here...

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

Martynas*

Martynas*
  • Karštėjantis (-i)

• Vyr. Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    711
  • Narys nuo
    07-birželio 15
  • ID
    493
  • Reputacija
    94

Nario medaliai

O šiaip tai, gyvenimas tęsiasi toliau, reikia žiūrėt į gerąją pusę, nebe vergausit man, būsit išlaisvinti nuo InFrost cs vergijos :D

Man tai geriau vergaut tau buvo  :crying:  :kappa:

• 0

zuikutė*

zuikutė*
  • Ledukas (-ė)

• Panelė
  • Pranešimų
    8
  • Narys nuo
    10-gruodžio 16
  • ID
    975
  • Reputacija
    1

• Praleido laiko: 3d 2h 29m 25s
Neesu aš infrost'e taip ilgai, beet būtent šito projekto dėka liks keli geri draugai ir būtent šitame projekte aš vėl prisiminiau vaikystę ir tuos gerus cs 1.6 laikus..;D noriu padėkot absoliučiai visiems ir su kuriais sutariu ir su kuriais ne, ar nebe, už tai jog sukūrėt draugišką atmosferą, jog norėjosi vis grįžti ir grįžti :))
  • 1

dnc0ne

dnc0ne
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    204
  • Narys nuo
    29-kovo 14
  • ID
    21
  • Reputacija
    40

• Praleido laiko: 19d 20h 58m 37s

Kadangi prašė (Dendė), tai parašysiu ir aš.

Pradedant nuo pradžių, tai čia buvo praleistos geriausios 1.6 akimirkos (būtent jail serveryje). Kasdien ateidavau pažaist, gerai praleist laika ir paprikolint su kitais žaidėjais. Buvo geros dienos, daug žmonių, gera kompanija, norėdavos tik grįžus namo įsijungti 1.6 ir kuo greičiau užsukti į jailą... 

Žaidėjų nevardinsiu, nes jų tikrai buvo daug ir ne visus atsimenu. Bet kas prisimena gūdžiuosius jailo laikus, tas šitam saraše būtų paminėti :)

Kas dar pamena buvau prižiūrėtoju, bet atvirai pasakius, pirma mėnesį tik atlikau normaliai savo darbą, paskui apsileidau ir infrostui nieko įpatingo nepadariau (blame on me). Aišku gal tai lėmė, kad buvau labiau žaidžiantis, nei tvarkantis serverį, o gal, kad nesutarėm su kitais ar planuojant niekas neišeidavo :( (jeigu kas pamena tūrėjo išeiti infrost jailo trumpi filmukai su tematika, bet kažkaip neišėjo su visais suderint ir viskas nuplaukė..).

Laikui bėgant daug kas paliko šį serverį (iš senų žaidėjų). Kodėl aš palikau infrost ankščiau nei jis užsidaro? Nes išėjo csgo ir labai užkabliavo šiš žaidimas, o kai jau atsižaidžiau, nuėjęs į 1.6 atpratau ir kažkaip dingo tas smagumas žaist šį žaidimą. Taipogi atsirado daug nematytų žaidėjų ir išėjo daug senų, tai pasijutau, kaip atėjas į naują serverį.

Kadangi daug kas rašo apie Honeybunch parašysiu savo nuomonę ir aš. Nežinau kaip ji atrado šį serverį ir kodėl butent jai jis patiko, bet ji buvo vos ne kaip šio serverio savininkas. Dar nemačiau, kad kuris nors žmogus įdėtų tiek darbo, dėl savo noro. Kad ir paprastas pavizdys būtų žaidimo taisyklės, ji ne tik jas sugalvojo, pataisė, bet ir išvertė į rusų ir berods anglų kalbas, atrodo, kad tai nebūtinas dalykas, bet manau užseniečiams tai labai padėjo, ir pagalvojus kiek vien tik laiko praleido prie šio darbo tai.... Ir čia tik pavizdys ir labai maža dalis iš visų jos padarytų darbų. Motyvacijos pas ją buvo labai daug, kaikas galbūt neįvertino jos įdėtų pastangų... Labai nenoriu išsiplėst, bet apie šį žmogų galėčiau prirašyt ir daugiau. Tiesiog jei ji netyčiau užsuks į šią temą ir pamatys mano parašytą žinutę, noriu asmeniškai padėkot jai už pastangas pagerint infrost situaciją.

Ačiū visiems kurie tūrėjo kantrybės perskaityti mano litaniką :D nors ir senai nebežaidžiu čia, bet kažkaip gaila matyti, kad šis projektas užsidaro :( Nors ir tai buvo tiketasi jau šiek tiek ankščiau...

Peace visiems kurie žaidė su manim ir po manęs!

O čia pora video iš senų laikų :D dar dabar sukelia geras emocijas :D

• 2

76561197976054206.png

Dende

Dende
  • Karštėjantis (-i)

• Prižiūrėtojas
  • Pranešimų
    574
  • Narys nuo
    28-kovo 14
  • ID
    10
  • Reputacija
    114

Nario medaliai

Kadangi prašė (Dendė), tai parašysiu ir aš.

Pradedant nuo pradžių, tai čia buvo praleistos geriausios 1.6 akimirkos (būtent jail serveryje). Kasdien ateidavau pažaist, gerai praleist laika ir paprikolint su kitais žaidėjais. Buvo geros dienos, daug žmonių, gera kompanija, norėdavos tik grįžus namo įsijungti 1.6 ir kuo greičiau užsukti į jailą... 

Žaidėjų nevardinsiu, nes jų tikrai buvo daug ir ne visus atsimenu. Bet kas prisimena gūdžiuosius jailo laikus, tas šitam saraše būtų paminėti :)

Kas dar pamena buvau prižiūrėtoju, bet atvirai pasakius, pirma mėnesį tik atlikau normaliai savo darbą, paskui apsileidau ir infrostui nieko įpatingo nepadariau (blame on me). Aišku gal tai lėmė, kad buvau labiau žaidžiantis, nei tvarkantis serverį, o gal, kad nesutarėm su kitais ar planuojant niekas neišeidavo :( (jeigu kas pamena tūrėjo išeiti infrost jailo trumpi filmukai su tematika, bet kažkaip neišėjo su visais suderint ir viskas nuplaukė..).

Laikui bėgant daug kas paliko šį serverį (iš senų žaidėjų). Kodėl aš palikau infrost ankščiau nei jis užsidaro? Nes išėjo csgo ir labai užkabliavo šiš žaidimas, o kai jau atsižaidžiau, nuėjęs į 1.6 atpratau ir kažkaip dingo tas smagumas žaist šį žaidimą. Taipogi atsirado daug nematytų žaidėjų ir išėjo daug senų, tai pasijutau, kaip atėjas į naują serverį.

Kadangi daug kas rašo apie Honeybunch parašysiu savo nuomonę ir aš. Nežinau kaip ji atrado šį serverį ir kodėl butent jai jis patiko, bet ji buvo vos ne kaip šio serverio savininkas. Dar nemačiau, kad kuris nors žmogus įdėtų tiek darbo, dėl savo noro. Kad ir paprastas pavizdys būtų žaidimo taisyklės, ji ne tik jas sugalvojo, pataisė, bet ir išvertė į rusų ir berods anglų kalbas, atrodo, kad tai nebūtinas dalykas, bet manau užseniečiams tai labai padėjo, ir pagalvojus kiek vien tik laiko praleido prie šio darbo tai.... Ir čia tik pavizdys ir labai maža dalis iš visų jos padarytų darbų. Motyvacijos pas ją buvo labai daug, kaikas galbūt neįvertino jos įdėtų pastangų... Labai nenoriu išsiplėst, bet apie šį žmogų galėčiau prirašyt ir daugiau. Tiesiog jei ji netyčiau užsuks į šią temą ir pamatys mano parašytą žinutę, noriu asmeniškai padėkot jai už pastangas pagerint infrost situaciją.

Ačiū visiems kurie tūrėjo kantrybės perskaityti mano litaniką :D nors ir senai nebežaidžiu čia, bet kažkaip gaila matyti, kad šis projektas užsidaro :( Nors ir tai buvo tiketasi jau šiek tiek ankščiau...

Peace visiems kurie žaidė su manim ir po manęs!

Finnaly you did something,that i asked. Now waiting fot Artūrčik. :D 

• 0

Ly`

Ly`
  • Apšylantis (-i)

• Panelė
  • Pranešimų
    190
  • Narys nuo
    11-gegužės 14
  • ID
    110
  • Reputacija
    121

Nario medaliai

• Praleido laiko: 34d 21h 13m 19s

Tikrai, kad gaila, jog uždaromas projektas, kuriame yra daugiausiai atsiminimų ir įvykių nuo senų laikų, ypač kaip jau buvo minėta jb serverio laikai <3 (kažkur dar 2014 metais :D) visi jūs faini savotiškai esat ir buvot tie, kurie jau senai čia nebežaidžiat, o žmonės, kurie padėjo šiam projektui gyvuot - jūs esat šaunuoliai ;) Tikriausiai iš cs 1.6 laikų visada labiausiai atsiminsiu InFrostą, ačiū jums :)

• 2

Tie, kurie jums šneka apie mane, šneka man apie jus, niekada to nepamirškite. :kappa:
priklausomas_47.png

Vilmokas

Vilmokas
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    109
  • Narys nuo
    02-balandžio 14
  • ID
    28
  • Reputacija
    28

• Praleido laiko: 3d 2h 8m 29s

R.I.P

• 0

7V2uUJq.png

tumblr_n6ntx1v0dd1qzqnxxo1_500.gif

Gandis.

Gandis.
  • Sušilęs (-usi)

• Narys
  • Pranešimų
    402
  • Narys nuo
    29-liepos 15
  • ID
    583
  • Reputacija
    51

• Praleido laiko: 10d 9h 18m 51s

na, nesu toks kuris rasytu daug, bet manau cia tinkama akimirka.

Kazkaip gaila matyt infrosta uzsidarant, nors ir nebuvau cia per geruosius laikus, geriausi prisiminimai vistiek cia ivyko.

Dekoju:

Kibilai, aciu tau, uz tavo kantrybe, kad pabuvau normalus priziuretojas 3 menesius gal ir tu iskentejei tuos 2 metukus su manimi kaip pasileidusiu. :D Ir uz geras anime rekomendacijas +rep

Marti, kiek pamenu mes pradejom zaisti infrosta vienu metu, abu siekem autoriteto, gerai sutarem. Aciu :)
Simecai, nors ir buvo su tavim kivircu, vistiek neturiu nieko pries tave, normalus esi. :D

Honey, nors ir asmeniskai nebendravau su tavimi, vertinu tavo pastangas idetas i dalyka kurie zmones ( kaip as) mato kaip neprasminga. Tavo idetos pastangos atrodo lengvos is sono, bet kai pats kazka meginau padaryt, net nebuvau arti tavo pasiekimu ir  vistiek buvo begalo sunku. ( bent man xd )  Thank you!

Dende, net nelabai ir zinau ka parasyt, tiek visko nutiko, it was fun. :) <3

Pushai ir Donce, nors ir susipazinau su jumis labai nesenai, galiu pasakyt, jus mldc xd

Migecai, su tavim tiek daug visko buvo ir net nezinau nuo ko pradet :D <3

StS, nors ir tiek tave uzpisdavau (manau) del tu turnyro prizu :D vistiek buvai ir liksi vienas is mano megstamiausiu zmoniu :D

Akany, nors ir buvo su jusu kodais man nemalonu zaist, vistiek prisiminsiu tave ir tavo charakteri :D

Sirmuzai, nors ir tiek stengeis inert kibilui del priz, vertinu tavo pastangas, buvai linksmas veikejas. :D

Meskiukai ir zebriau, du lopai susede kazka bande man irodyt. <3

Ir dekoju visiems kurie zaide kartu su manimi man tik pradejus ir pakente mano 13-mecio balsa! :D

Svarbu:

visos sirdutes yra no homo

laukiu kibilo atsakymo

jei kazka pamirsau su kuom gerai sutariau, paprasyk, papildysiu c:

edit: as debilas parasiau pushai ir Arturai, sorry Donce D:

It was fun. Thank you!

• 3

čia 2015 07 22

priž 2015 11 03 - 2016 09 09

1-2-3 all the kids bullied me, now they're not so cool cause i shot up the school yeah!

MiGeC

MiGeC
  • Apšylantis (-i)

• Narys
  • Pranešimų
    146
  • Narys nuo
    02-sausio 16
  • ID
    730
  • Reputacija
    28

• Praleido laiko: 21d 11h 14s
"cs vergoves? why are we here? just to suffer?"... It made me feel black, but I was protected by the light of my white privilege. Nejuokauk taip, Kibill'i.

Let's get straight to the topic:
Na, nepasakyciau, kad labai lauktas momentas, kad dar vienas projektas su isskirtiniu kolektyvu mirs. Liudnoka, nes kai pakeite web dizaina, tikejaus, kad dar InFrost'as toliau zybes ir tobules, bet teisingai pasakyta, kad viskam pareina pabaiga o priezastys suprantamos, paciam panasiai viskas. Bet butu maloniau padaryt, kad ta pabaiga butu laiminga.

Sios prazaistos valandos, dienos, menesiai, metai tapo vieni is smagiausiu vien del sito projekto dvasios tokios. My personal opinion, sitas projektas turi kazka tokio ko kiti neturi, ir niekaip nesuprantu ka, nes niekur taip netraukia kiek cia. Su diena vis daugiau ir daugiau traukdavo ateiti pazaisti su ivairaus plauko zaidejais. Budavo geru momentu kai vakarais ateidavau i jailbreak ir viskas baigdavosi su saika iki juoku iki asaru. Budavo ir pilku dienu kai nebuvo is viso nuotaikos, bet saika vis sugebedavo stumteleti, vienos valandos uzteko jb per panasia diena ir nuotaika vel atsirasdavo. Budavo ir blogu kai prieina visokiu fruktu ir skleisdavo negatyva, ivairios stumyklos, grasinimai bet ir tie laikai buvo linksmi, nes jei negatyvo nebutu, su laiku atsibostu linksmybes, o kai dar megstu pazaisti su ugnim tai... :D

Na, sis projektas dave galimybe naujom pazintim, ir buvo visai malonu pabendrauti, pazvengti, rasti koki kita uzsiemima be cs. Ivairus beprasmiu cl kurimai, stumyklos, juokingi momentai, kankinimai per pb ar surf, skype pokalbiai ir daugiau, visam tam jausiu didziulia nostalgija, pasiilgsiu tu laiku.

Jei atvirai, pagarbos visiem jauciasi.. beveik visiem bent.. Pamineti zmones man yra kaip isskirtiniai ir mazdaug beveik visus laikiau savais InFrosto rajone ir bus isimintini.
Ir pradekim nuo gerbiamo savininko,

Kibillcat - Pastangas projektui pastebejau, ir del motyvacijos sutinku, nes nelabai idomu uzsiimti veikla kuriai nera motyvacijos. (Buciau patares paziureti video "Do it! Just do it!" but oh well). Esu mates ivairaus plauko projekto savininku, na ir galiu pasakyti, kad tu tikrai saunuolis. Kaip zmogaus neteko gerai pazinoti, bet buvai lengvai prieinamas zmogus, nebuvo baisu klausti klausimu ar pranesti kazka su kuo pats negaledavau susitvarkyti. Gerbiu.

Martynas - o tu tinginio pa... ok ok, patiko man tavo impulsyvus regavimas i kai kurias detales serve, tai prajuokindavo net. Kaip Vyr. Priziuretojas esi malacius, nemokedamas mokintis netingedavai. Kai pats per pirmaja diena priziuretojo posto buvau zalias, tai pagalvojus kai vyr priz turi zymiai didesne atskomybe su servu, tai... tsg malacius. nenuobodu buvo. Gerbiu.

Honeybunch - Neteko galimybes kaip zmogaus pazinti, tikrai pasirode ne bukas zmogus, patiko skaityti litanijas forume. O kiek dar gandu sklinda kiek esi del servo padarius, tai net nenutingeciau eit pasimelsti i baznycia uz tave. Gerbiu.

Titov aka 55 - Yra apie ka pasneketi su situo zmogum. Komunikabilus. Tokiu mazokai radau siame projekte, bet su juo galima ir paprikolinti, bei ir rimtom temom pasneketi. Tikrai malacius. Gerbiu.

StS aka My bitch (jk) - Prikolai su tavim iki siol nesibaigdavo. Nuo pirmi momentai buvo iki asaru juokingi del tavo zmonos (U know what I mean) ir ju buvo gana nemazai. Kaip priziuretojas irgi buvai maladec, bent jau man taip atrodo. Patiko tavo labiausiai bruozas, kad tu kai isijauti, negali nustoti sakyti "blet" o tas prajuokindavo. Malacius. Make sure u survive brexit. Gerbiu ir pasiilgsiu.

Gandis - Savo amziuj esi retenybe kaip asmenybe, I'll give you that. Tavo amziaus atstovu esu mates gana tragisko elegesio.. u feel me? Nepamirsiu kiek sugebedavot prajuokint iki asaru (daugiskaitoj tuos zmones tu manau jau zinai). Kartais uzpist sugebedavai kai buvau rimtoj busenoj ir nelabai noredavau juoktis, bet tu bet vistiek isplesdavai su savo smaikstumu. Praeidavo ivairus prikolai ne tik cs bet ir kitur. Daug momentu buvo linksmu, ir ju pasiilgsiu. Jausiu tam didelia nostalgija. Gerbiu.

Dzakonda - Neteko kaip zmogaus pazinti, bei nelabai ko mum ir nutiko, isskyrus publica tuscia palikt. Gerbiu.

Bolikas - Linksmas pacaniukas, sugebedavo pakelti irgi nuotaika. Yra apie ka pasneketi. Malacius. Gerbiu.

Eatdatpu**y192 aka Dende - Nuo pirmu dienu mane juokindavo jau tavo elgesys. Buvo juokinga stebeti kaip begiodavai paskui viena mergina ir tas tikrai prajuokindavo, bet cia geraja prasme. Priziuretojo tu tikrai esi vertas, vienas bruozas tai tavo atsakingumas patikdavo. Kaip zmogaus nelabai irgi teko pazinti, bet iki siol galioja ta mano girta zinute. (No homo) :D Gerbiu.

Simensas aka Simecas - Kad ir kokia myzaltaske bebutum mano akyse, pasiilgstu senu laiku ir tu buvai tas zmogus su kuriuo labiausiai galima sakyt ir prisiprikolinau InFroste, panasiai kaip ir su gandziu.

Akany - Iki siol net prikolai netirpsta, komunikabilus zmogus esi. Pirmi ispudziai su Kodu cl buvo ne kokie, bet su laiku viskas pasimirso, nes netoleruoju cheateriu ir jie buna dno mano akyse, bet tu islipai is ten. Patiko tie laikai kai tu impulsyviai reguodavai pb i mane, kad gauni nuo manes pi***. Gerbiu ir pasiilgsiu.

Lazda - Nenuobodu budavo irgi kai budavai jb, dr ar pb. Komunikabilus, prikolnas zmogus. Patiko man tavo pasitikejimas savimi ir savo skillais pb. Bet rezultatus pats pameni pries mane.... :D Gerbiu ir pasiilgsiu.

Tarnado kickas aka Boxioras - Per pirmas mano dienas InFrost sudarei tiek teigiama ispudi apie save, tiek apie serva. Malacius kaip zmogus esi. Ir su tavim budavo prikolu, momentu, ne tik cs'e. Linkiu sekmes tavo tikslams. Gerbiu ir pasiilgsiu.

Nezadrotinkit visa gyvenima ant cs. Gerai mokinkites kam rupi ateitis, kad nereiketu kazko sutikti kokiam McDonalde kasininku ar maximoj darant ir dainuojant Deee-pooo-ziiito. Malaciai esate. Tikiuosi neisit blogu keliu. Pasiilgsiu visu jusu, net gi ir tu kurie visokius raspizdiajus kele serve. Kiekvienas turejo savo role pasakyciau. It was fun!

Sekmes!
  • 5

tumblr_n2k82il9is1rapfiuo1_400.gif

Kibillcat

Kibillcat
  • Karštuolis (-ė)

• Savininkas
  • Pranešimų
    1.185
  • Narys nuo
    25-kovo 14
  • ID
    2
  • Reputacija
    257

Nario medaliai

R.I.P

Youre still alive :o Thanks for gfx work. Bei pažiūrėjus nuo kada InFrost narys.. Feels old

laukiu kibilo atsakymo

Mano atsakymas: Atsakymas.

"cs vergoves? why are we here? just to suffer?"... It made me feel black, but I was protected by the light of my white privilege. Nejuokauk taip, Kibill'i.

Or maybe... :D Its just my terrible sense of humor.

Tiesiog niekada nemėgau šių pareigų ir nesistengiau elgtis kaip toks. Bandžiau būt eiliniu žaidėju. (Too many thoughts to explain this shit).

O šiaip Gandi, kad ir nieko nedarei, tai man didelio skirtumo ir nebuvo, tik kad kiti buvo nepatenkinti ir reikėjo kažko imtis :D Nes kai dar aktyvus čia buvau, viską pats darydavau ir užtekdavo, iki tol, kol apleidau projektą. I loved to work alone and still do <3

Rem or Emilia?

• 0

Dead Content.

GdqSw.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)